Výstava Ducati v OC Olympia!

Květen 10, 2024

Pokud máš rád motocykly, máme pro tebe skvělou zprávu! V Olympii Brno se chystá nezapomenutelná událost, která zaujme každého milovníka italského designu a rychlosti – výstava nejkrásnějších motocyklů od Ducati!

Přijď se v květnu inspirovat exkluzivními kousky z limitovaných edic, závodními stroji a historickými modely, které vyjely z dílny Ducati před více než 50 lety. Na výstavě se můžeš těšit na rekordních 35 strojů, mezi kterými najdeš opravdové skvosty.

Z nejstarších motocyklů se v Brně představí Cucciolo, tedy úplně první motokolo vyrobené v Ducati, legendární Scrambler z roku 1969, 125 Sport z roku 1961 anebo závodní speciál Ducati 750 Imola. A to není vše! Nejnovější modely reprezentují stroje Multistrada, Hypermotard, Panigale nebo DesertX.

Ale to není všechno! Vrcholem události bude návrat Moto GP do Brna. Olympia Brno za podpory Kajot Intacto představí naprostou lahůdku v podobě závodního speciálu jezdce Luca Mariniho. Tímto speciálně lakovaným motocyklem „Grazie Vale“ Marini vzdal hold svému bratru Valentinu Rossimu při jeho posledním závodě kariéry v Itálii.

Nenech si ujít tuto jedinečnou událost plnou vášně, rychlosti a krásy italských motocyklů!

Těšíme se na tvoji návštěvu!