Expandujeme do Španělska

Duben 4, 2017

Společnost KAJOT Group, jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti vývoje, výroby a provozování videoloterijních terminálů ve střední Evropě, se dohodla na strategickém partnerství se společností MGA. Ta bude od března letošního roku výhradním distributorem všech produktů značky KAJOT pro španělský trh.

Společnost KAJOT Group pokračuje v úspěšné expanzi na další evropské trhy. Pro zastřešení aktivit na španělském trhu se rozhodla pro obchodní zastoupení úspěšnou společností MGA, která sdílí stejné hodnoty a filozofii, poctivý přístup, péči o obchodní partnery, kvalitu produktu, inovace a především důvěru v kvalitní tým zaměstnanců.

Společnost MGA od března letošního roku nabídne ve všech španělských regionech nejmodernější herní software společnosti KAJOT ve verzi VLT i AWP, herní systémy Red Planet, Black Planet a Blue Planet. Všechny tři herní systémy disponují širokou nabídkou fruitových a tematických válcových her, které vynikají svojí chytlavou hratelností, originálními bonusy, pokročilou grafikou. Herní systémy KAJOT jsou dodávány v designových kabinetech KAJOT NEO 23″ a 27″ ve verzi slant top s atraktivním LED podsvícením, které se mění v závislosti na grafice spuštěné hry. Celokovové kabinety disponují výkonnou základní deskou, skvělým ozvučením dolby surround s přídavným subwooferem, nechybí osvědčený cashbox s payout systémem, samozřejmostí je podpora TITO a SAS protokolu.

Obě dvě společnosti očekávají od spolupráce úspěšnou expanzi a etablování produktů značky KAJOT na Španělském trhu, vybudování kvalitní distribuční sítě a postupné získání tržního podílu, který bude odpovídat kvalitě a oblíbenosti herních zařízení značky KAJOT v ostatních státech západní a jižní Evropy.