KAJOT podporuje Společnost pro ranou péči

Listopad 22, 2018

KAJOT podporuje Společnost pro ranou péči, které nabízí pomoc rodinám vychovávajícím děti s postižením

V termínu od 5. do 11. listopadu 2018 proběhl Týden rané péče, osvětová kampaň o bezplatné pomoci rodinám vychovávajícím doma děti s postižením. Organizátorem celorepublikové kampaně je Společnost pro ranou péči.
Středa 7.listopadu patřila benefiční akci: na bowlingovém turnaji se potkali a utkali zaměstnanci partnerských firem – supermarketů BILLA a TESCO, kliniky reprodukční medicíny REPROMEDA a specialisté na technologie z IBM Services a RYWASOFT. Všechny týmy, motivované vidinou na výhru bedny šampaňského, předvedly zdravou soutěživost, ale především se lidé bavili a zároveň přispěli na pomoc rodinám v těžké situaci.

Díky našemu zábavnímu centru KAJOT INTACTO v Olympii Modřicích, které poskytlo na celý večer všechny bowlingové dráhy zdarma, jde výtěžek ze startovného kompletně na ranou péči.

Týden rané péče spojoval rodiny v těžké situaci s těmi, kdo jim chtějí pomáhat a být nablízku. A potvrdilo se, že je jich hodně a že každý si může najít svůj způsob. Stačí jen chtít a mít na paměti, že na lidech záleží.

Více o společnosti se dozvíte zde.