KAJOT vynikal na světové výstavě

Únor 13, 2017

Ve dnech 7. – 9. 2. 2017 se KAJOT účastnil jedné z nejprestižnějších světových výstav na poli herního a zábavního průmyslu, ICE TOTALLY GAMING 2017. Londýnská hala ExCel letos přivítala rekordních 28.487 návštěvníků, což představuje absolutní rekord mezi všemi světovými veletrhy.

Na výstavě jsme se prezentovali nejenom nepřehlédnutelným multimediálním stánkem, ale zejména novými produkty. Extrémní zájem vzbudily oba naše nové herní kabinety KAJOT NEO 23 a KAJOT NEO 27 ve verzi slant top. Herní zařízení s působivým LED osvětlením, velkými monitory, atraktivním designem, podporou SAS protokolu a funkcí TITO působily na kolemjdoucí návštěvníky doslova jako magnet. Mimořádnou pozornost, obdiv i slova uznání nejenom od zákazníků, ale i od konkurenčních vystavovatelů, sklidily naše nové hry NEON FRUITS a ALCHEMY.

Nemenší ohlas si zasloužily naše nové hry pro online casina programované v HTML5. Zákazníci si mohli všechny naše hry vyzkoušet přímo v reálném provozu na webových stránkách www.kajotgames.com a to přímo na námi poskytnutých mobilních telefonech, tabletech i stolním počítači.

Letošní ročník ICE TOTALLY GAMING 2017 byl z našeho pohledu velmi úspěšným. Děkujeme všem našim obchodním partnerům za návštěvu našeho stánku, odborné veřejnosti děkujeme za velmi povzbuzující slova chvály a uznání, které jsou pro nás velmi pozitivním impulzem do další naší činnosti.

Všechny fotografie z výstavy ICE naleznete v naší facebook galerii.

Videoukázky: