Zpátky do minulosti

Červen 20, 2016

Ve čtvrtek 9. 6. 2016 se tým KAJOTu přenesl zpátky v čase do 60. let. Do dob květinových dětí, kde vládl mír a láska.

V prostorách Sokolského koupaliště na Brněnské přehradě to zářilo barvami a květinovými motivy, za zvuku reggae a vůní exotických čajů a vodních dýmek si tak všichni zaměstnanci KAJOTU mohli vychutnat příjemné chvíle naplněné láskou a pohodou.

Ti pohybově nadaní mohli vyzkoušet Acro jógu, zahrát si ping pong a plážový volejbal v písku kalifornské pláže, či ukázat své taneční vlohy za doprovodu našeho DJ. Svou sílu a zdatnost poměřovali při hře zvané Bumb Ball, což je přetláčení se ve velkých nafukovacích koulích. Týmoví hráči se společně pustili do soutěže týmů při hře, kterou jsme nazvali Quatroboarding. Tato hra připomíná běh na lyžích, s tím rozdílem, že se jí účastní týmy po 4 osobách. Vítězným týmem se stal tým Ostravy – muži, krásné stříbrné místo obsadily ženy z Ekonomického oddělení a bronzovým týmem se stali muži z výroby.

Pro kreativce s uměleckým duchem zde byla připravena výtvarná dílna, kde si mohli vytvořit vlastní originální korálky, namalovat si obrázky, či vymalovat omalovánky. Své literní nadání mohli zúročit při vymýšlení sluníčkových vzkazů na Lennonovu zeď.  V tetovacím stánku si každý mohl nechat ozdobit libovolnou část těla vkusnou kérkou. Skutečné umění a láska se však tvořili ve fotokoutku, kde se každý mohl nechat zvěčnit a uchovat si tak památku na tuto jedinečnou akci. Sílu květin „Flower Power“ bylo možno vyzkoušet v květinové střelnici a vystřelit si zde svou vlastní květinu.

Pro gurmány a všechny milovníky dobrého jídla a pití bylo přichystané občerstvení v podobě grilovaných dobrot, zákuskového baru a psychedelické točené zmrzliny v tematické zelené barvě. Ti praví gurmáni si v palačinkovém stánku vyrobili vlastní palačinku a ozdobili si ji dle své fantazie a chuti.
No a ti, kteří preferují klid a pohodu, se jednoduše uvelebili v Shisha stanu a vychutnávali si zde se svými kolegy mír a lásku při kouření vodní dýmky a pití exotických čajů za zvuku meditační hudby a hry na didžeridu.

Letošní KAJOT párty byla jednoznačně velmi vydařenou akcí. Pohodová atmosféra a dobrý kolektiv, příjemné počasí, množství společných aktivit a výborné jídlo a pití z ní udělaly nezapomenutelný zážitek. Už teď se těšíme na příští KAJOT party, která bude mít co dělat, aby tu letošní překonala.