KAJOT na veletrhu ICE 2018

Únor 12, 2018

KAJOT úspěšně odprezentoval produktové novinky pro rok 2018 na největší mezinárodní výstavě herního průmyslu ICE Totally Gaming 2018, která se konala v již tradičních prostorách londýnského výstaviště ExCeL Center v termínu 6. – 8. 2. 2018.

Největší zájem návštěvníků stánku vzbudila naše novinka, koncept stroje KAJOT NEO 49. Prohnutý displej s uhlopříčkou 49″ na sebe lákal nejenom krásným ostrým obrazem, ale také prezentací vlajkové lodi letošní výstavy, hrou s úžasně propracovanou grafikou a chytlavou hratelností – VIKINGS.

Obrovský zájem letos zaznamenaly naše hry pro internetová kasina. Pod značkou KAJOTgames bylo letos prezentováno již 25 her ve formátu HTML5. Kvalitní ucelené online řešení, které se opírá o certifikáty největších světových zkušeben (GLI a BMM, včetně CZ zkušebny EZÚ), vzbudilo zájem zákazníků napříč celého světa.

 

Na výstavě byly prezentovány tyto produkty:

  • nové prémiové herní zařízení KAJOT NEO 49 s hrou VIKINGS
  • inovované herní zařízení KAJOT NEO 27 (slant top)
  • inovované herní zařízení KAJOT NEO 23
  • zcela nová herní platforma GREEN PLANET s vlajkovou hrou VIKINGS
  • nové hry do stávajících herních platforem RED PLANET, BLACK PLANET a BLUE PLANET
  • v rámci projektu KAJOTgames, her určených pro on-line casina, bylo prezentováno celkem 25 her, z toho 10 novinek

 

Pevně věříme, že se Vám na naší expozici líbilo a novinky Vás zaujaly. V případě Vašeho zájmu nebo dotazů, se prosím neváhejte obrátit, na naše obchodní oddělení.