Představujeme se stylově

Září 19, 2017

Dne 14.9. proběhl tradiční Den otevřených dveří společnosti KAJOT, kde jsme prezentovali novinky z našeho portfolia produktů a společně řešili úpravy spojené s novým zákonem. Z novinek, kromě stávajícího kabinetu KAJOT NEO 23, byl představen kabinet KAJOT NEO 27 slantop. Mimo jiné byl také odhalen vzhled kabinetu KAJOT NEO 49, který bude oficiálně představen na londýnské výstavě ICE 2018. V tento den jsme také prezentovali nové hry pro herní systém RED PLANET a herní systémy GREEN PLANET či PLANET GAMES, který bude obsahovat naše nejúspěšnější hry.

V průběhu dne následoval samostatný blok prezentace online her KAJOTgames, kde byla představena historie, bilance projektu a naše nové hry s názvem ALCHEMY, JOKER 27 PLUS a RULETA. Tyto hry se těšily velkému obdivu a věříme, že budou mezi hráči velmi populární. Kromě zmíněného, jsme se také mohli pochlubit certifikací pro online hry od zkušební laboratoře EZÚ.

Po ukončení bloku přednášek již následovala KAJOT Relax párty, která probíhala v příjemném prostředí moravského vinného sklípku za doprovodu cimbálové muziky.

Všem zúčastněným děkujeme a budeme se těšit příští rok.