KAJOT yellow planet

Nový, flexibilní a nanejvýš univerzální herní systém Yellow Planet je dostupný v provedení online (Server-Based Gaming) i offline (landbase). Balík více než 60 her obsahuje mimo známých oblíbených her také spoustu lákavých novinek s vylepšeným grafickým zobrazením, chytlavými bonusovými hrami a mystery bonus game. Hráč má na výběr ze široké škály různých tematických i klasických fruitových her. K univerzálnosti přispívá i možnost výběru her s pevně daným počtem linií, criss-cross nebo dokonce s volbou počtu linií.

Více informací

KAJOT green planet

Herní systémy - KAJOT Green Planet

 

VLT systém (Server-Based) přináší nejmodernější světové hry v jednom systému. Nechybí ani klasické kasínové hry KAJOT Poker a KAJOT Roulette. Hry mají integrovanou funkci fast gamble, kterou si může hráč jednoduše kdykoliv aktivovat. Hry s funkcí “player pick” umožňující hráči rozhodnout o svém osudu. K ucelení herní atmosféry slouží systém aktivních LED osvícení terminálu.

Více informací

KAJOT Red planet

KAJOT RED GAMES

Prověřený VLT (Server-Based) herní systém Red Planet je specifický vyváženým portfoliem her. Od klasických fruitových po moderní pětiválce. Zároveň nabízí hráčům možnost zahrát si klasické kasínové hry – KAJOT Poker a KAJOT Roulette. Nechybí hry ovlivnitelné hráčem, které přinášení nevšední herní zážitek. K ucelení herní atmosféry slouží systém aktivních LED osvícení terminálu.

Více informací