KAJOT red planet

Herní systémy - KAJOT Red Planet

Nejmodernější herní systém KAJOT RED PLANET s širokou nabídkou tematických a fruitových her ve vysokém rozlišení, které splňují požadavky nejnáročnějších hráčů. Herní systém KAJOT RED PLANET obsahuje tříúrovňový jackpot (BRONZE, SILVER a GOLD).

Více informací

KAJOT black planet

Herní systémy - KAJOT Black Planet

 

Nový herní systém KAJOT BLACK PLANET s nabídkou atraktivních her obsahující unikátní bonusové hry přináší výborné ozvučení a velmi chytlavou hratelnost s různými stupni volatility.

Více informací

KAJOT blue planet

Herní systémy - KAJOT Blue Planet

KAJOT BLUE PLANET je zcela nový herní software, který nabízí 20 atraktivních her obsahující unikátní bonusové hry, které přináší výborné ozvučení a velmi chytlavou hratelnost s různými stupni volatility.

Více informací

KAJOT planet games

Herní systémy - KAJOT Planet Games

Výherní hrací přístroje KAJOT PLANET GAMES jsou originální herní zařízení, specifické svým moderním provedením a širokou nabídkou atraktivních her. Nabízí maximální zábavu a potěšení z výhry už při nižších vsazených částkách.

Více informací

KAJOT star games

Herní systémy - KAJOT Star Games

KAJOT STAR GAMES nabízejí hráčům nadstandardně širokou škálu her s atraktivnějšími bonusy. Další důkaz úspěchu našeho vývojového oddělení přináší klientům radost a potěšení ze hry.

Více informací

KAJOT golden games

Herní systémy - KAJOT Golden Games

KAJOT GOLDEN GAMES obsahuje nové hry, zvané GNG – Games New Generation. Jedná se o unikátní novou koncepci her do všech herních 2D zařízení. Nové grafické prvky a bonusové hry, které v kombinaci s nastavením herního systému získávají ještě více na své hráčské atraktivitě.

Více informací